ABBYY Cloud OCR SDK

ABBYY Cloud OCR SDK, kurumsal yazılım sistemlerinizi, SaaS platformlarınızı veya mobil uygulamalarınızı belgeleri dönüştürme ve taramalardan, PDF’lerden, belge görüntülerinden, akıllı telefon fotoğraflarından veya ekran görüntülerinden metinsel bilgileri çıkarmayı sağlayan web tabanlı doküman işleme servisidir.

ABBYY’nin bilgi çıkarma için en yeni yapay zeka tabanlı teknolojilerini Microsoft Azure bilgi işlem altyapısının yüksek düzeyde ölçeklenebilir işlem gücüyle birleştiren bu güvenli ve güvenilir ABBYY bulut hizmeti, bir REST API aracılığıyla uygulamanıza kolayca entegre edilebilir ve böylece onu hemen hemen her sayıda sayfayı en kısa sürede tam olarak dönüştürmek için güçlendirir.

 

ANA ÖZELLİKLER

Bulutta ABBYY tanıma teknolojilerine erişim

ABBYY’nin Web API aracılığıyla erişilebilen basılı ve elle basılmış metinlerin (OCR ve ICR), barkodların ve optik işaretlerin (OBR ve OMR) tanınmasına yönelik AI tabanlı teknolojileri.

 

Seçili alanlardan veri yakalama

Kartvizitlerden veya kimlik belgelerindeki makine tarafından okunabilen bölgelerden verileri yakalamak için önceden tanımlanmış alanlardan verileri çıkarır veya kullanıma hazır veri yakalama algoritmalarını kullanır.

 

PDF’ye hızlı dönüştürme

Dakikalar içinde taramalardan aranabilir PDF veya PDF / A dosyalarına kapsamlı belge koleksiyonlarının hızlı ve doğru bir şekilde dönüştürülmesi için yüksek düzeyde ölçeklenebilir mimari.

 

REST API ile kolay entegrasyon

HTTPS POST ve GET isteklerini kullanarak ve sonuçları XML veya JSON formatlarında alarak REST API aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden OCR web hizmetine erişin.