ABBYY FineReader Engine

ABBYY FineReader Engine yazılım geliştirme kiti, yazılım geliştiricilerin kağıt belgelerden, görüntülerden veya ekranlardan metin bilgileri çıkaran uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Yapay zeka destekli bu OCR SDK, uygulamanıza mükemmel metin tanıma, PDF dönüştürme ve veri yakalama işlevleri sunarak taramaları aranabilir PDF, Word veya Excel belgelerine dönüştürmesini ve fotoğraflar veya ekran görüntüleri üzerindeki verilere erişmesini sağlar.

 

ANA ÖZELLİKLER

Kapsamlı tanıma teknolojileri seti

OCR araç seti entegrasyonu ile uygulamalar, 200’den fazla dilde makine tarafından basılmış metinlerin yanı sıra elle basılmış metin, optik işaretler ve barkod değerlerini çıkarabilir.

Güçlü PDF işleme araçları

Çok yönlü API’ler, birçok PDF türünün işlenmesine ve taranmış belgelerin, TIFF’lerin, JPEG’lerin veya yalnızca görüntü içeren PDF’lerin farklı aranabilir PDF ve PDF / A dosyalarına dönüştürülmesine izin verir.

 

Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi

AI, ML ve diğer gelişmiş teknolojiler, çok dilli belgeler için olağanüstü tanıma doğruluğu sağlar ve orijinallerini yansıtan aranabilir ve düzenlenebilir belgeler sunar.

 

Çok çekirdekli CPU’lar, Bulut ve Sanal Makineler desteği

Çok çekirdekli CPU’larda paralel iş parçacığında belge işleme desteği, bulutta ve sanal ortamlarda dağıtım hızlı, esnek ve ölçeklenebilir işlemeyi garanti eder.