ABBYY Mobile Web Capture

Günümüzde kusursuz bir müşteri deneyimi oluşturmak çok önemlidir. Şirketler, sorunsuz bir deneyim sağlamak için teknolojiyi benimsemekte hala yavaş. ABBYY Mobile Web Capture, bir web sayfasındaki bir mobil kamera kullanarak herhangi bir belgeyi otomatik olarak yakalamak için yerleşik süreçlerinize yerleştirilebilen JavaScript tabanlı bir SDK’dır. Cihazınızın kamerasını bir belgeye doğrultmanız yeterlidir; Mobile Web Capture tüm işi yapar – tıklama veya ayarlama gerekmez. İşe hazır verilere dönüştürmek için mümkün olan en kaliteli görüntüleri sağlamaya yardımcı olan sorunsuz bir süreçtir.

 

ANA ÖZELLİKLER

Otomatik görüntü yakalama

Mobile Web Capture, müşterilerinizin, fiziksel olarak resim çekmeye gerek kalmadan mobil web tarayıcılarını kullanarak işlemleri tamamlamak için mobil cihazlarını kullanarak belgelerin görüntülerini otomatik olarak yakalamasına olanak tanır.

 

Otomatik belge algılama

Mobile Web Capture’da yerleşik olarak bulunan sezgisel yeteneklerden dolayı yazılım, OCR için en uygun görüntüyü yakalamak için ideal zamanı otomatik olarak algılar.

 

Otomatik ön işleme

Mobile Web Capture, sınırları otomatik olarak algılayarak, belgeyi kırparak ve perspektifini düzelterek görüntü kalitesini optimize eder.

 

İçerik Zekasını Etkinleştirme

ABBYY Content Intelligence, desteği başlatmak ve işlemleri tamamlamak için müşteri bilgilerini kurumsal iş sistemlerine daha hızlı bir şekilde sunar.