Kullanım Şartları

Değerli Kullanıcı;

Aşağıdaki hükümler;  “koda.com.tr” web sitesinin  kullanım şartları ve gizliliğe  ilişkin hükümlerini düzenlemektedir.

“koda.com.tr” web sitesine giren her kullanıcı, işbu  Site Kullanım Şartları ve Gizlilik hükümlerini okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin, “koda.com.tr” Web Sitesi’nin (“Web Sitesi”), KODA Bilişim  Sanayi ve Ticaret A.Ş (“KODA”)’nın, Web Sitesi’ndeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, şirketin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

KODA, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Web Sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. KODA, kullanıcıya, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgilerle da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir. KODA, hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar veya içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiler dahil  olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile Web Sitesi’nde yer alan bilgi, kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı KODA hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Web Sitesinde, KODA veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web Sitesinde KODA’ya ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından KODA sorumlu değildir. Web Sitemiz’den yönlendirme ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan KODA sorumlu değildir.

Web Sitesinde yer alan üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere ve bunlarla ilgili düzenlenmelere  dair tüm telif hakları, marka, patent, fikri-sınai haklar ve diğer mülkiyet hakları KODA’ya aittir. Bilgiler, KODA’nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Kullanıcıların,   Web Sitesine herhangi bir nedenle  bilgi girişi yapmaları halinde bu bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. KODA sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Tarafınıza KODA tarafından gönderilen doğrudan pazarlama iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “listeden ayrılma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Kullanıcının  işbu Web Sitesi’ne girmekle yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş kabul edilmekte olup bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, Web Sitesi’nde yazılı bulunan bu ibarelerin ve KODA’ya ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Hukuk Muhakemeleri Kanunu madde 193’e uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’nin yetkisine sunulacağı Kullanıcı tarafından kabul, beyan ve taahhüt edilir.

Web Sitesinin kullanım şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, Web Sitesi ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirmek için bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.