ABBYY FlexiCapture SDK

ABBYY FlexiCapture SDK, yazılım geliştiricilerin belgelerden anlam çıkaran uygulamaları hızla oluşturmasına olanak tanır. FlexiCapture SDK, güçlü veri yakalama yeteneklerini çözümlerine entegre etmek isteyen sistem entegratörleri, geliştiricileri ve hizmet sağlayıcıları için idealdir. ABBYY’nin makine öğrenimi ve yapay zeka kullanımıyla, son müşteriler daha fazla işlemi, daha hızlı ve daha az hatayla işleyebilir, müşteri hizmetlerini iyileştirebilir, maliyetleri azaltabilir ve daha akıllı süreç kararları alabilir.

FlexiCapture platformunun bir teslim seçeneği olan FlexiCapture SDK, geliştiricilere, dikey pazar ihtiyaçlarına göre kendi ürünlerini ve hizmetlerini güçlendirmek için ABBYY’nin endüstri lideri veri yakalama teknolojilerini sorunsuz bir şekilde entegre etmeleri için güçlü ve esnek bir araç takımı sağlar.

 

ANA ÖZELLİKLER

Tüm belge türleri için veri yakalama

ABBYY FlexiCapture SDK, sabit formlardan ve yarı yapılandırılmış ve yapılandırılmamış belgelerden veri çıkarmak için araçlar sağlar. Gerekli tüm veriler hızlı bir şekilde bulunabilir ve uygun bir formatta çıkarılabilir.

 

Gelişmiş belge sınıflandırması

Yerleşik belge sınıflandırması, geliştiricilerin sınıflandırıcıyı sıfırdan oluşturmasına, sınıflandırıcıyı doğrulama sonuçlarına göre eğitmesine ve sınıflandırma doğruluğu sonuçlarını iyileştirmek için geri bildirim yoluyla öğrenmeyi uygulamasına olanak tanır.

 

Sıradışı fatura, makbuz ve PO işleme

FlexiCapture SDK, fatura, satın alma siparişleri ve fiş işleme için uygulamaya hazır projeler sağlar. Ana alanlar, herhangi bir ek konfigürasyona gerek kalmadan elde edilir.

 

Geri bildirim yoluyla öğrenme

FlexiCapture SDK, geliştiricilerin alan tanımlama ve sınıflandırma süreçleri için eğitim uygulamasına olanak tanır. Son kullanıcı tarafından sağlanan geri bildirime dayalı olarak, bu teknoloji, alan tanımlama ve sınıflandırmanın doğruluğunu önemli ölçüde artırır.

 

API tabanlı kurulum

FlexiCapture API, geliştiricilerin görsel araçlar kullanmadan işlemeyi sıfırdan kurmalarına olanak tanır. Örneğin, boş bir proje oluşturabilir, ardından belge tanımını oluşturabilir, sistemi işleyebilir ve eğitebilirler veya FlexiCapture projelerinin yönetimi için kendi araçlarını oluşturabilirler.

 

Akıllı veri çıkarma

Doğal Dil İşleme (NLP) teknolojisi, sözleşmeler, kira kontratları, e-postalar ve yazışmalar gibi yapılandırılmamış belgelerden içeriğin tanımlanmasını ve çıkarılmasını otomatikleştirir. NLP’den yararlanarak, artık yapılandırılmış ve yarı yapılandırılmış belgelerin yanı sıra karmaşık belgelerden verilerin çıkarılmasını otomatikleştirebilir, işlemlerin hızlandırılmasına yardımcı olurken işletim maliyetlerini ve hataları önemli ölçüde azaltabilirsiniz.