Kod-A Bilişim Antalya’da Ürün ve Hizmetlerini Tanıttı

Kod-A Bilişim Antalya’da Ürün ve Hizmetlerini Tanıttı

Kod-A Bilişim Antalya’da Ürün ve Hizmetlerini Tanıttı

BTvizyon tarafından düzenlenen “Anadolu Toplantıları” kapsamında, 6 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen Antalya etkinliğine katılan Kod-A Bilişim, ürün ve hizmetlerini bilişim sektörü profesyonelleri ve farklı sektörleri temsil eden şirket yetkililerine tanıttı.

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu’nun çeşitli illerindeki firmaları buluşturmayı amaçlayan etkinlikte Kod-A Bilişim, Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Gürhan Hoşgör tarafından temsil edildi.

Etkinlik kapsamında katılımcı ve ziyaretçilere yönelik bir sunum gerçekleştiren Hoşgör; İzmir’de bulunan Kod-A Dijital Arşiv Kent ile arşiv, doküman ve görüntü işleme yönetim sistemi Greendocs’un son sürümünü tanıttı.

Kod-A’nın doküman arşiv yazılımında açık ara sektör lideri olduğunu belirten Hoşgör; “Kod-A Bilişim olarak fiziki ve dijital arşivleme alanında tüm hizmetleri tek elden veriyoruz. Üçüncü parti yazılımlarla entegre olabilen Greendocs bugün Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarının da aralarında bulunduğu birçok dev firma ve kurum tarafından kullanılıyor. Bu firmaların bazılarının fiziki arşivleri de İzmir’de bulunan ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikasına sahip Dijital Arşiv Kentimizde korunuyor. Yazılım alanındaki gücümüzün yanı sıra, kapsamlı ve ihtiyaca bağlı esnek çözümler sunabilmemiz de bizi farklı kılıyor” diye konuştu.

Antalya’nın turizmde bir dünya markası olduğunu belirten Hoşgör; “Antalya eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla sadece ülkemizin değil dünyanın sayılı şehirlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Doğa dostu teknolojiler üreten Kod-A Bilişim için Antalya bu yönüyle de çok önemli bir lokasyon olma özelliği taşımaktadır. Bugün Antalya’da farklı sektörlerden birçok firma ve kurum yetkilisiyle tanışma fırsatımız oldu. Bugün burada olduğumuz ve Antalya’da düzenlenen böylesi bir etkinlikte yer aldığımız için mutluyuz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir